<img alt="" src="https://secure.leadforensics.com/779964.png" style="display:none;">

Oblicz opłacalność inwestycji w cyberbezpieczeństwo

Dowiedz się, ile zaoszczędzisz dzięki systemowi CyberStudio.

Ogranicz ryzyko cyberataku, zanim będzie za późno

Inwestowanie w cyberbezpieczeństwo może kojarzyć się z dużymi wydatkami. Z tego powodu część firm odkłada zajęcie się tym tematem na nieokreśloną przyszłość, uważając, że „jakoś to będzie”. Niestety: firmy, które oszczędzają na bezpieczeństwie IT, biorą na siebie ogromne ryzyko. Mogą łatwo stać się ofiarami cyberataków, które zazwyczaj generują znacznie większe koszty niż inwestycja w bezpieczeństwo IT. Muszą więc liczyć się m.in. z koniecznością zapłacenia wysokiego okupu, by odzyskać dostęp do zaszyfrowanych danych. Wg badań, w 2021 r. 22% polskich firm, które doświadczyły takiego ataku, poniosło koszty okupu w wysokości od 2,8 mln do nawet 5,8 mln zł!*

*dane: badanie Sophos – State of Ransomware 2022

LINKEDIN (1)

Cyberbezpieczeństwo – które rozwiązanie wybrać?

Rynek oferuje dziś kilka skutecznych rozwiązań, za pomocą których firmy mogą zwiększyć poziom bezpieczeństwa swoich danych:

  • Jednym z nich jest zatrudnienie wewnętrznego specjalisty, który zajmie się bieżącym rozwojem i utrzymaniem bezpieczeństwa infrastruktury IT. Niestety, bardzo trudno znaleźć dziś na rynku pracy specjalistę doświadczonego w tym obszarze – ze względu na niedobór takich ekspertów to zadanie wymaga od rekruterów dużo wysiłku i cierpliwości.
  • Drugim popularnym, choć kosztownym, rozwiązaniem jest skorzystanie z usług Security Operations Center (SOC), czyli zewnętrznego zespołu profesjonalistów zajmujących się wyłącznie tworzeniem i wdrażaniem procedur cyberbezpieczeństwa oraz wczesnym wykrywaniem zagrożeń.
  • Opłacalną alternatywą dla powyższych opcji jest produkt, który łączy w sobie wszystkie najważniejsze funkcje tych rozwiązań, a ponadto – dzięki stosowaniu zaawansowanej technologii – automatyzuje kosztowną pracę wielu specjalistów. Tym rozwiązaniem jest innowacyjny system CyberStudio, opracowany przez ekspertów Sagenso. Poniżej dowiesz się więcej o tym rozwiązaniu.

 

Poznaj CyberStudio: nasz zaawansowany system monitorowania cyberzagrożeń 24/7

CyberStudio to narzędzie, które ułatwia firmom utrzymanie najwyższego poziomu ochrony przed zagrożeniami, które czyhają na nie w cyberprzestrzeni. System nie tylko automatyzuje proces wykrywania cyberataków, ale przede wszystkim na bieżąco je eliminuje!

CyberStudio to:

Group

Konkurencyjna kosztowo inwestycja

Group (2)

Całodobowa ochrona firmy przed zagrożeniami

Group (3)

Przystępne, bieżące raportowanie

icon-group

Brak konieczności zatrudniania kolejnych specjalistów

 

Zastanawiasz się, ile zaoszczędzisz? Już teraz oblicz opłacalność inwestycji w bezpieczeństwo IT!

Sprawdź, ile konkretnie zyskasz i oszczędzisz, jeśli wybierzesz system CyberStudio.

Skorzystaj z CyberStudio Calculator, czyli naszego kalkulatora opłacalności inwestycji, który porównuje popularne narzędzia służące zwiększaniu bezpieczeństwa IT w firmach. Wystarczy, że podasz liczbę pracowników w Twojej infrastrukturze, a dostaniesz realne rynkowe liczby!

Masz już wynik? Porozmawiaj o nim z naszym specjalistą!

Umów bezpłatną konsultację na temat bieżących i przyszłych wyzwań Twojej firmy w obszarze cyberbezpieczeństwa.